Oslavte individualitu s novou kimitovanou edicí ginu Beefeater

Be Original. Be Creative. Be London.

Být originální a vyjádřit sebe sama, Beefeater vybízí všechny milovníky ginu k oslavě individuality s novou limitovanou edicí Be Beefeater. Speciální řada lahví, ukrývající slavný Beefeater London Dry Gin, je k dostání v kreativním provedení s 15 různými předními etiketami na 3 různých pozadích. Hra s uměním typografie pak zahrnuje na 45 unikátních designů, které se hodí pro každou příležitost, osobnost i náladu.

Nejenom rostoucí popularita ginů, ale také současný trend přinášet v nové zlaté éře cocktailů výjimečnost a inovaci, vedou lidi k touze objevovat osobité, neobvyklé a  originální. Ať už chcete „být“ čímkoliv, láhev z edice Be Beefeater se perfektně hodí ke každému životnímu okamžiku, kdy toužíte „být inspirativní“, „být hrdí“, „být unikátní“ nebo „být kreativní“.

Beefeater je světově oceňovaná značka ginu. Každá láhev je vyráběná v Londýně, kde je pečlivě destilovaná mistrem palírníkem Desmondem Paynem, oceněným Řádem Britského Impéria. Beefeater London Dry Gin vzniká macerací devíti přírodních bylin v obilném destilátu, které do ginu promítají chuť jalovce, jemné tóny citrusů, kořeněný koriandr a zemitou anděliku.

Limitovaná edice Be Beefeater je dalším přírůstkem do inovativní řady ginů, která zahrnuje Beefeater 24 či úplnou novinku Beefeater PINK, prémiový gin s přírodním jahodovým aroma, který se na českém trhu objeví během tohoto léta.

 

cid:part2.7E4E27F9.870C2C96@evcommunications.cz

LIMITOVANÁ EDICE BE BEEFEATER, cena 429, – CZK
www.prestigeselection.cz

 

  

 

 

Obsah publikovaný na této stránce je určen pouze osobám starším 18 let.

V naší společnosti dbáme na zodpovědný přístup ke konzumaci alkoholu - více na www.pijsrozumem.cz, a proto uživateli našich stránek mohou být pouze osoby starší 18 let.

Prosíme uveďte Vaš VĚK, děkujeme.