Řízené degustace

Vyberte si z následujících prezentací

Chcete se dozvědět co nejvíce o vaší oblíbené značce? Naši ambasadoři jsou připraveni vám představit váš oblíbený nápoj od A do Z.

Možnost objednávky
e-mail: info@jan-becher.com

Jiří Richter
Jiří Richter

Gin

Přeneste se pod vedením ambasadora Jiřího Richtera do Londýna – domova jednoho z nejznámějších ginů Beefeater a nechte se vtáhnout do tajů výroby ginu, jeho historie a jedinečnosti jednotlivých kategorií.

  • Ochutnávka: Beefeater, Beefeater 24, Beefeater Borrough’s Reserve, Monkey 47. Plymouth
  • Cena: 6 000 Kč vč. DPH (v ceně jsou zahrnuty 3 lahve degustovaných produktů, cestovné a práce ambasadora)

 

Zdenek KortisZdeněk Kortiš

Whisk(e)y

Whisky ambasador Zdeněk Kortiš se zaměřuje na kompletní whisk(e)y portfolio Pernod Ricard od irských s vlajkovou lodí Jameson, přes burbony se zástupcem Four Roses až po sofistikovanější skotské whisky včetně singlemalt a ultraprémiových variant.  Podle požadavků a náročnosti či zkušeností publika Vám představí průřez světem whisky včetně ochutnávek na míru.

  • The Blend – Ponořte se do fascinujícího světa whisky a užijte si příjemné chvíle na zážitkovém programu The Blend. Program vám nejen umožní prohloubit znalosti o výrobě a historii skotské blended whisky Chivas Regal, ale také si budete moci vyzkoušet unikátní řemeslo míchání whisky. V průběhu 1,5hodinového programu se dozvíte řadu zajímavostí a budete moci ochutnat několik rozmanitých druhů whisky včetně grain whisky nebo single malt whisky ze čtyř hlavních skotských oblastí. Program vrcholí okamžikem, kdy si z vybraných druhů whisky budete moci namíchat originální vzorek blended whisky a odnést si jej domů.
  • Whiskies of the World – Objevte tajemství whisk(e)y a poznejte celý svět. Whiskies of the world představuje ucelený projekt, který je založen na edukačním programu a profesionálně řízené degustaci whisky. Program zahrnuje obohacující prezentaci a degustaci vybraných druhů whisky z portfolia společnosti Jan Becher Pernod Ricard. Je určen nejen znalcům a milovníkům prémiových destilátů, ale také běžným konzumentům, kteří chtějí rozšířit své znalosti ze světa whisky.
  • Ochutnávka: lze nakombinovat v různých složení: Irské whiskey (Jameson, Powers, Midleton, Red Breast), Burbon (Four Roses), Skotské whisky (Ballantine´s, Chivas Regal, Royal Salute, The Glenlivet, Aberlour, Longmorn, Strathisla, Scapa)*
  • Cena: 8000-10 000 Kč vč. DPH (v ceně jsou zahrnuty lahve whisk(e)y dle počtu osob, cestovné a práce ambasadora).

* Přesný typ a počet degustovaných lahví závisí na individuální domluvě s ambasadorem.

 

Jakub VinsJakub Vinš

Rum

Jakub Vinš pracuje pro značku Havana Club a zároveň působí již od roku 2011 v Pražském Bugsy´s baru.
Byl vyškolen jedním z osmi kubánských mistrů výroby rumu Abelem Moralesem.
Jakub si velmi rád pochutná na dobrém kubánském rumu a kvalitním doutníku. Při svém školení se Jakub věnuje průřezu kompletní řady Havana Club s důrazem na prestižní portfolio.

  • Havana Club Añejo 3 Anos, Havana Club Especial, Havana Club Añejo 7 Anos, Havana Club Selección de Maestros, Havana Club Añejo 15 Anos, Havana Club Union
  • Cena: 8 000 – 10 000 Kč vč. DPH (v ceně jsou zahrnuty lahve rumu dle počtu osob, cestovné a práce ambasadora) *.

* Přesný typ a počet degustovaných lahví, stejně jako obsah školení závisí na individuální domluvě.

BYLO VÁM 18 LET?